Графік роботи офіса ​Пн-Пт 11:00 - 18:00.
Мінімальна сума замовлення 500грн.

ГАРАНТІЯ І ПОВЕРНЕННЯ
 
У харчовій промисловості ймовірність псування товару особливо висока, і наскільки б не був високий професіоналізм співробітників, трапляються ситуації, коли продукція не може бути реалізована і клієнт має право повернути товар. А якщо така ситуація можлива, то необхідно передбачити умови повернення, а також визначити перелік причин, що служать для його обґрунтування. Таких причин небагато і всі вони закріплені законодавчо.
 
Причинами повернення кондитерської продукції є:
Порушення зовнішнього вигляду продукту (сторонні включення, забруднення, неприродний запах, порушення форми)
Невідповідність продукту заявленим вимогам (вага, форма, колір, зовнішній вигляд)
Процедура повернення проста, при отриманні товару і виявленні в ньому дефектів, що мають на увазі повернення, складається дефектний акт і продукт разом з копією акта надсилається виробнику в робочий час (оригінал акта клієнт залишає собі). Ми поводимося з клієнтами чесно, і товар, що вимагає повернення, буде відшкодовано, а клієнту буде запропоновано компромісне рішення або компенсація (без урахування вартості доставки продукції повернення на виробництво і доставки нової продукції до клієнта).
 
Заходи щодо запобігання псуванню продукції та усунення випадків повернення:
Уникнути ризику повернення продукції можливо, перш за все завдяки всебічному технологічного контролю. Якісна сировина, правильне зберігання, дотримання термінів придатності та технології приготування дозволяють випускати смачні і красиві кондитерські вироби для наших клієнтів.
Також грає велику роль техніка безпеки при транспортуванні товару, адже його легко пошкодити, а порушення форми теж є браком, навіть якщо виріб виготовлено якісно.
Досвід The ​​Rawlands у виготовленні і реалізації тортів і десертів, дозволяє нам гранично знизити кількість випадків повернення. Для нас дуже дорога репутація фірми і гарну думку про нас наших клієнтів. Переконайтеся в цьому самі, замовте торт до вашого свята, і ви не пошкодуєте. А про умови повернення ми завжди готові вас проконсультувати!

  • Сайт
  • Магазин